Pynutė su varške

Ingredientai: Pienas - 250 mililitrai, Miltai - 500 gramai, Sviestas arba margarinas - 100 gramai, Cukrus - 70 gramai, Šviežios mielės - 1 pakelis, Druska - 0.5 arbatinio šaukštelio, Varškė - 500 gramai, Kiaušinis - 1 vienetas.

Ištirpinkite šiltame piene mieles, sudėkite miltus, druską, 50 g cukraus, užminkykite tešlą. Iškočiokite stačiakampį lakštą, įpjaukite šonus juostelėmis, vidurį palikite neliestą. Ant vidurio sudėkite įdarą - varškę, išsuktą su kiaušiniu ir likusiu cukrumi. Supinkite viršuje juostelių galus, užspauskite. Leiskite pakilti. Aptepkite tryniu, palaukite 20 minučių ir įkiškite kepti į vidutinio karštumo orkaitę 20-25 min.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.