Pyragas su obuoliais ir bananais

Ingredientai: Miltai - 2 stiklinės, Manai - 2 stiklinės, Cukrus - 1 stiklinė, Kepimo milteliai - 2 arbatiniai šaukšteliai, Obuoliai - 8 vienetai, Bananai - 2 vienetai, Sviestas - 200 gramai, Cinamonas - 1 arbatinis šaukštelis, Vanilinis cukrus - 1 arbatini.

Miltus, manus, cukrų, vanilinį cukrų, kepimo miltelius ir cinamono sumaišome. Nusilupame obuolius bei supjaustome griežinėliais, nuluptus bananus-žiedeliais. Į kepimo indą klojame sluoksnį paruošto sauso mišinio,po to sluoksnį obuolių ir bananų, (pyrago apačia ir viršus turi būti sausas mišinys). Visą pyrago viršų "užklojame" supjaustyto sviesto riekutėmis. Orkaitėje kepame apie 35-40 minutes.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.