Pyragas su plikytu kremu ir uogomis

Ingredientai: Sviestas - 150 gramų, Miltai - 1 stiklinė, Šaltas vanduo - 5 valgomieji šaukštai, Cukrus - 2 valgomieji šaukštai, Druska - 1 žiupsnelis, Kiaušinio baltymas - 1 vienetas, Riebus pienas - 2 stiklinės, Kiaušiniai - 3 vienetai, Cukrus - 0 stikli.

Miltus pirštais ištrinkite su sviestu, žiupsneliu druskos ir cukrumi iki smulkių trupinių. Palaipsniui, po šaukštą, kaskart permaišant pilkite vandenį iki kol susiminkys tešla. Ją įdėkite į maišelį ir 30-40 min. palaikykite šaldytuve. Kol tešla šaldoma, paruoškite kremą. Pieną užvirinkite, palikite šiek tiek atvėsti. Kiaušinius išplakite su cukrumi, žiupsneliu druskos, vanilės ekstraktu. Supilkite šiltą, bet neverdantį pieną. Išmaišykite. Galite įmaišyti geltonų maistinių dažų, kad spalva būtų ryškesnė. Pašaldytą tešlą iškočiokite, įklokite į riebalais pateptą ar kepimo popieriumi išklotą formą, suformuojant kraštelius. Patepkite išplaktu kiaušinio baltymu, kad pyrago pagrindas išliktų traškus. Kepkite iki 200°C įkaitintoje orkaitėje iki kol pyrago pagrindas bus auksinės spalvos, 30-35 min. Palaukite, kol iškeptas pyrago pagrindas truputį atvės, sudėkite kremą, papuoškite uogomis.

Susiję straipsniai

Džiovintos obuolių juostelės (obuolių oda)

Siūlome namuose pasigaminti saldainius ar guminukus primenančios vaisių odos iš obuolių.

Braškiniai grietinėlės ledai

Siūlome namuose pasigaminti braškinius grietinėlės ledus, kuriems reikės tik braškių, grietinėlės, pieno ir cukraus.

Kaip pasigaminti naminius ledus be ledų gaminimo aparato?

Dalinamės paprastu metodu, kaip sušaldyti puikiausius ledus be ledų gaminimo aparato. Jums tereikės kepimo formos ir plakimo šluotelės.