Pyragas su varške ir ananasais

Ingredientai: Miltai - 300 gramai, Kefyras - 200 mililitrai, Cukrus - 180 gramai, Aliejus - 100 mililitrai, Kiaušiniai - 2 vienetai, Kepimo milteliai - 12 gramai, Varškė - 250 gramai, Kiaušinis - 1 vienetas, Cukrus - 3 valgomieji šaukštai, Vanilinis cukiru.

Giliame inde išplakite kefyrą, kiaušinius, cukrų, tuomet supilkite aliejų ir vėl perplakite. Įsijokite miltus ir kepimo miltelius. Viską gerai išmaišykite, turi gautis grietinės tirštumo tešla. Įdarui skirtą varškę ištrinkite su kiaušiniu, cukrumi, vaniliniu cukrumi. Nuo ananasų nupilkite skystį, juos supjaustykite gabaliukais. Kepimo formą patepkite aliejumi ar sviestu, supilkite tešlą, išlyginkite. Ant pyrago paskirstykite maždaug pusę varškės masės, tiesiog paliekant tarpus dėliokite po šaukštą varškės masės. Išdėliokite ananasų gabaliukus ir sudėkite likusią varškę. Pyragą kepkite iki 180C įkaitintoje orkaitėje apie 50 min. Labai skanus ir kvapnus pyragas!

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.