Saldus makaronų apkepas su varške

Ingredientai: Makaronai - 250 gramai, Varškė - 450 gramai, Kiaušiniai - 3 vienetai, Nesaldus jogurtas - 200 gramai, Razinos - 0.5 stiklinės, Cukrus - 0.5 stiklinės, Vanilinis cukrus - 1 arbatinis šaukštelis.

Išsukite kiaušinius su cukrumi. Sudėkite varškę, vanilinį cukrų ir jogurtą, išmaišykite iki vienalytės masės. Išvirkite makaronus. Sumaišykite varškės masę, makaronus ir razinas, sudėkite į kepimo formą ir kepkite 180 laipsnių temperatūros orkaitėje apie 50 minučių.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.