Šaldytos jogurtinės vaisių salotos

Ingredientai: Jogurtas - 500 gramai, Cukrus - 150 gramai, Pjaustytas ananasas - 1 stiklinė, Braškės - 200 gramai, Graikiniai riešutai - 1 stiklinė, Bananai - 3 vienetai, 35 % riebumo grietinėlė - 200 gramai.

Supjaustykite gabaliukais bananus ir braškes, susmulkinkite riešutus. Išplakite grietinėlę su cukrumi. Sumaišykite ananasą, braškes, bananus ir riešutus, užpilkite jogurtu, vėl išmaišykite. Atsargiai įmaišykite plaktą grietinėlę, sudėkite į indelį ir palikite šaldiklyje 2 valandoms.

Susiję straipsniai

Džiovintos obuolių juostelės (obuolių oda)

Siūlome namuose pasigaminti saldainius ar guminukus primenančios vaisių odos iš obuolių.

Braškiniai grietinėlės ledai

Siūlome namuose pasigaminti braškinius grietinėlės ledus, kuriems reikės tik braškių, grietinėlės, pieno ir cukraus.

Kaip pasigaminti naminius ledus be ledų gaminimo aparato?

Dalinamės paprastu metodu, kaip sušaldyti puikiausius ledus be ledų gaminimo aparato. Jums tereikės kepimo formos ir plakimo šluotelės.