Salotos bandelėje „Kriauklelė“

Ingredientai: Apvalios bandelės su sezamais - 5 vienetai, Aliejus - 1 valgomasis šaukštas, Krabų lazdelės - 200 gramai, Krabų mėsa - 200 gramai, Ryžiai - 200 gramai, Majonezas - 100 gramai, Kiašiniai - 4 vienetai.

Bandelių viršų beveik nupjaukite (kad atsiverstų kaip dangteliai), išskoblite. Minkštimą supjaustykite kubeliais, apkepkite ar padžiovinkite ir sudėkite ant servetėlės. Kiaušinius išvirkite ir supjaustykite kubeliais, sumaišykite su smulkintomis krabų lazdelėmis ir krabų mėsa, sudėkite džiūvėsiukus ir smulkintus svogūnų laiškus. Sumaišykite su majonezu ir įdarykite kriaukleles. Įstatykite dantų krapštukus ir patiekite. Pastaba: iš esmės bandeles galima įdaryti bet kokiomis mėgstamomis salotomis su mėsa ir kiaušiniais.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.