Šiltos vištienos salotos su skrebučiais

Ingredientai: Svogūnas (raudonasis) - 1 vienetas, Alyvuogių aiejus - 4 valgomieji šaukštai, Vyno actas - 2 valgomieji šaukštai, Česnakas - 2 skiltelės, Druska, Pipirai - 1 žiupsnelis, Bazilikai - 1 sauja.

Vištienos krūtinėlę įtrinkite druska ir pipirais, šiek tiek aptepkite aliejumi ir iškepkite orkaitėje arba keptuvėje (geriausia naudoti grilio keptuvę). Supjaustykite kubeliais. Nuo batono (geriausia naudoti padžiūvusį) nupjaustykite pluteles, supjaustykite kubeliais ir padžiovinkite karštoje orkaitėje ar keptuvėje be papildomų riebalų. Svogūną supjaustykite pusžiedžiais, papriką - kubeliais ar juostelėmis. Apkepinkite įkaitintoje, vos riebalais pateptoje keptuvėje. Pomidorus supjaustykite skiltelėmis ar kubeliais. Visus pasiruoštus ingredientus sumaišykite. Salotas sumaišykite su padažu iš alyvuogių aliejaus, vyno acto, druskos, pipirų, sugrūsto ar ypač smulkiai sukapoto česnako. Paruoštas salotas apiberkite baziliko lapeliais ir iškart tiekite, kad skrebučiai neįmirktų ir nepradėtų tižti. Pakankamai sočios, tačiau neapsunkinančios salotos.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.