Skylėti plikytos tešlos blynai

Ingredientai: Kefyras - 500 mililitrų, Pienas - 1 stiklinė, Kiaušinis - 1 vienetas, Miltai - 1.5 stiklinės, Cukrus - 1 valgomasis šaukštas, Druska - 0.5 arbatinio šaukštelio, Soda - 1 arbatinis šaukštelis, Aliejus - 2 valgomieji šaukštai.

Į puodą supilkite kefyrą ir šiek tiek pašildykite. Kefyras neturi būti karštas, tik šiltas. Tuomet įmuškite kiaušinį (naudokite 2 kiaušinius, jeigu jie maži), suberkite cukrų, druską, sodą ir išmaišykite. Tuomet po truputį, dalimis įsijokite miltus ir kaskart permaišykite. Tešla turi būti tirštos grietinės konsistencijos. Miltų gali reikėtų kiek daugiau arba mažiau, tai priklauso nuo pačių miltų tipo, kokybės. Pieną užvirinkite ir plona stovele supilkite į tešlą, nuolat maišykite. Galiausiai įpilkite porą šaukštų aliejaus, permaišykite. Blynus kepkite labai gerai įkaitintoje, vos vos aliejumi ar taukais pateptoje keptuvėje. Blynai pavyksta labai skanūs, originalios tekstūros, su skylutėmis. Juos patiekite su uogiene, grietine ir cukrumi, vaisiais...

Susiję straipsniai

Vištienos suktinukai su kumpiu ir sūriu „Cordon Bleu“

Skanutėliai vištienos suktinukai „Cordon Bleu“ su kumpiu ir tįstančiu sūriu tiks tiek ypatingesniems pietums ar vakarienei, tiek ir šventiniam stalui.

Varškėtukai su cukinija

Įprasti cukinijų blyneliai nusibodo, o reikia sunaudoti užsilikusią cukiniją? Siūlome išsikepti varškėtukų su cukinija!

Pačios skaniausios ir paprasčiausios varškės spurgytės

Pačios jaukiausios, puriausios ir skaniausios, tiesiog neatsivalgomos varškės spurgytės!