Šokoladiniai kefyro ledai

Ingredientai: Riebus kefyras - 1 litras, Riebi grietinėlė - 130 gramų, Cukraus pudra - 3 valgomieji šaukštai, Juodasis šokoladas - 80 gramų, Citrinų sultys - 1 valgomasis šaukštas.

Ledų gaminimas šiek tiek užtruks, nes pirmiausiai iš kefyro reikės pasigaminti kreminį sūrį. Kefyrą su visu pakeliu sušaldykite šaldymo kameroje. Šaldytą kefyrą išimkite iš pakelio, dėkite į dvigubą ar net trigumą marlę ir pakabinkite virš kriauklės ar indo. Palikite pernakt. Kefyras tirps, varvės, o marlėje liks labai švelnus, kreminis sūrelis su lengva rūgštele. Jeigu kefyras buvo pakankamai riebus, tai turėtų gautis apie 300 g kreminio sūrelio. Šaltą grietinėlę išplakite palaipsniui berdami cukraus pudrą. Į standžią grietinėlę įplakite pasiruoštą kreminį sūrelį iš kefyro. Galiausiai įplakite lydytą, kiek pravėsusį šokoladą. Paskiausiai supilkite citrinų sultis. Dar porą minučių paplakite. Dabar gautus ledus galima sudėti į konditerinį švirkštą, įpurkšti į vaflius ir užšaldyti ledus - ragelius. Taip pat masę galite sudėti į švarų indą, užšaldyti ir vėliau suformuoti ledų kamuoliukus specialiu šaukštu. Labai skanūs, švelnūs, kremiški ledai. Prieš šaldant galima papildomai įmaišyti šokolado gabaliukų, įvairių uogų, riešutų. Taip pat galima patiekti su uogomis, riešutais.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.