Šokoladinis bananų pyragas su riešutais

Ingredientai: Bananai - 3 vienetai, Juodasis šokoladas - 200 gramai, Sviestas - 100 gramai, Medus - 5 valgomieji šaukštai, Cukrus - 3 valgomieji šaukštai, Kiaušiniai - 6 vienetai, Miltai - 7 valgomieji šaukštai, Kepimo milteliai - 10 gramai, Romas - 2 valg.

Bananus sutrinkite, šokoladą ir sviestą išlydykite. Trynius atskirkite nuo baltymų ir išmaišykite su cukrumi, medumi ir romu. Baltymus truputį pasūdykite, įpilkite šlakelį vandens ir išplakite iki putų. Į kiaušinių trynius įmaišykite sviestą, šokoladą, bananus. Suberkite su miltų ir kepimo miltelių mišinį, įmaišykite baltymus. Formą išklokite kepimo popieriumi ir supilkite tešlą. Kepkite vidutinio karštumo orkaitėje maždaug 55 min. Ištirpinkite sviestą, suberkite kakavą ir cukrų, supilkite grietinėlę. Nuolat maišydami kelias minutes pakaitinkite, apipilkite pyrago viršų ir pabarstykite kapotais riešutais.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.