Soti ir šildanti lęšių sriuba

Ingredientai: Svogūnas - 1 vienetas, Česnakai - 2 skiltelės, Morka - 1 vienetas, Saliero stiebai - 2 vienetai, Lęšiai (nemirkyti) - 400 gramų, Trinti, konservuoti pomidorai - 400 gramų, Daržovių arba vištienos sultinys - 1.5 litro, Malta kalendra - 0.5 ar.

Puode įkaitinkite aliejų ir apkepinkite kubeliais supjaustytą svogūną ir česnako skilteles, kepkite 2 min. iki kol suminkštės. Pridėkite kubeliais pjaustytas morkas ir salierus, kepkite 7-10 min. iki kol suminkštės. Suberkite lęšius (jeigu naudojate pernakt mirkytus ar konservuotus, tai dėkite tik gaminimo pabaigoje, jie išvirs labai greitai), trintus pomidorus, sultinį, pagardinkite prieskoniais (išskyrus citrinos sultis ir žievelę). Užvirkite. Susidariusias putas vis nugraibykite. Sriubai užvirus ugnį sumažinkite, uždenkite ir virkite apie 30 min. iki kol lęšiai bus minkšti. Vis patikrinkite. Jeigu naudojate raudonuosius arba geltonuosius lęšius, tai jie išvirs greičiau, per 15-20 min. Jeigu norite tirštesnės sriubos, tai pasemkite 1-2 puodelius ir jų turinį pertrinkite maisto smulkintuvu, tyrelę grąžinkite į sriubą, išmaišykite, dar truputį pakaitinkite. Tiekdami į sriubą įberkite truputį nutarkuotos citrinos žievelės ir įspauskite šlakelį citrinų sulčių. Sriubą galite patiekti apibėrę smulkintais žalumynais (ypač tiks petražolės), paskrudinta šonine. Būtinai paduokite ir sviestu apteptų baltos duonos skrebučių. Soti ir skani, tačiau skrandžio neapkraunanti sriuba, kuri puikiai tiks vėsesnę dieną.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.