Tefteliai pievagrybių ir grietinėlės padaže

Ingredientai: Svogūnai - 2 vienetai, Kiaušinis - 1 vienetas, Ryžiai (virti) - 200 gramų, Pievagrybiai - 200 gramų, Faršas - 500 gramų, Sūris - 50 gramų, Grietinėlė - 200 mililitrų, Druska, Pipirai - 1 žiupsnelis, Aliejus - 3 valgomieji šaukštai.

1 svogūną smulkiai supjaustykite arba permalkite. Sumaišykite su faršu, įmuškite kiaušinį, įmaišykite virtus ryžius, pagardinkite druska ir pipirais. Viską labai gerai išmaišykite. Suformuokite nedidelius kamuoliukus ir juos iš visų pusių apkepinkite įkaitintame aliejuje. Sudėkite į kepimo formą. Keptuvėje (jeigu reikia įpilkite dar truputį aliejaus) apkepinkite kubeliais pjaustytą likusį svogūną, tuomet sudėkite pavalytus, supjaustytus grybus ir taip pat pakepinkite iki kol susidarys ir nugaruos skystis. Pilkite grietinėlę, pagardinkite druska, pipirais. Išmaišykite. Gautą padažą supilkite į kepimo formą, ant teftelių. Viršų apiberkite tarkuotu sūriu. Kepkite iki 180C įkaitintoje orkaitėje, 30 min. Teftelius galima apiberti žalumynais. Tiekite su mėgiamu garnyru, pavyzdžiui, bulvių koše, raugintais agurkėliais ar salotomis.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.