„Tėvų darželio“ gimtadienis - mums jau 10 metų! AČIŪ Jums! (1)

2010-ųjų gegužės 31-ają internete atsirado naujas puslapis, skirtas planuojantiems, laukiantiems ir auginantiems vaikus... O šiandien „Tėvų darželis“ švenčia jau 10-ąjį gimtadienį!

„Tėvų darželio“ šūkis yra „augant vaikams auga tėvai“ (tikra tiesa, ar ne?), o mums augti padedate Jūs! Jūsų dėka tapome populiariausiu tėvams skirtu portalu Lietuvoje, susibūrėme į aktyvią forumo bendruomenę ir net pradėjome kurti TV laidą!

Sakome didžiausią AČIŪ ir kviečiame švęsti kartu!

Skaitykite, naudokite skaičiuokles ir diskutuokite forume!

Geriausia dovana yra buvimas naudingais - džiaugiamės, jeigu „Tėvų darželyje“ randate jums naudingos informacijos, prenumeruojate „Nėštumo kalendorių“ ir „Raidos kalendorių“, žymitės „Raudonąjį kalendorių“ ar naudojate kitas skaičiuokles.

O visų smagiausia stebėti „planiukių“ pokalbius, laikyti kumščius už dvi juosteles, mintimis linkėti lengvo laukimo ir gimdymo... Nuostabu suprasti, kad mūsų „veteranės“, prisijungusios prie forumo pačioje pradžioje, savo vaikučius jau ne tik į darželius, bet ir į mokyklą nuvedė!

Žiūrėkite „Tėvų darželio“ laidą!

„Tėvų darželio“ laidoje kartu su vedėjais Žygiu ir Dovile Stakėnais diskutuojame ir ieškome atsakymų į tėvams aktualius klausimus su šeimomis bei specialistais.

„Tėvų darželio“ laidas žiūrėkite šeštadieniais 9:30 per TV3.
Laida kartojama pirmadieniais 9.00 per TV8. Visų laidų įrašai talpinami TV3Play.lt

Dalyvaukite konkursuose!

Stengiamės Jus pralinksminti ir rengiame įvairius konkursus bei testavimus, o gimtadienio proga siūlome:

  • Iki birželio 7-os tęsis LEGO DUPLO žaidimas, kuriame galite laimėti LEGO DUPLO Abėcėlės sunkvežimius arba LEGO DUPLO Garvežius!
  • O mūsų draugai OHO gimtadienį siūlo švęsti visą mėnesį! Tikrai OHO, nes visą mėnesį, kiekvieną dieną dovanosime OHO prizus: rankšluosčius, išorines baterijas, skėčius, kuprines, gertuves, užrašines ir skanumynų rinkinukus!

Draugaukime „Facebooke“ ir „Instagrame“!

Prisipažįstame, kad iki „TikToko“ dar „nepribrendome“, bet stengiamės neatsilikti nuo šiuolaikinių tendencijų ir naudojamės „Facebooku“ bei „Instagramu“. Draugaukime ir ten!

Tapkite mūsų rėmėjais „Patreone“!

Jeigu Jums patinka tai, ką mes darome, prašome paremti mus „Patreon“ platformoje! Jūsų parama labai padėtų mums tobulėti ir per ateinančius 10 metų dar paaugti!

 

Dar kartą DĖKOJAME Jums! Pučiame 10 žvakučių ir siunčiame šilčiausius linkėjimus!

Ir kviečiame komentaruose pasidalinti mintimis, kokių dovanų norite Jūs - galbūt turite idėjų, kaip galėtumėme patobulinti portalą, forumą arba laidą? Tikrai pasistengsime įgyvendinti Jūsų norus!

Naujausi komentarai

  1. .irisiukas.
    .irisiukas. prieš 4 m.

    Sveikinimai 💐 ir ACIU, kad esat! 🥰 Klestejimo, zydejimo ir ilgiausiu metu!!! 😘😘😘