Susiję straipsniai

Kaip atpažinti spalinukes? Vienas požymių - neramus miegas

Nemalonus niežulys naktį, prastas miegas ar pilvo skausmai vaikui? Viena dažniausių priežasčių – spalinės.

Ar kosintis vaikas gali eiti į darželį ar mokyklą? Atsako gydytoja

Kosulys vaikams – viena dažniausių priežasčių, dėl kurių tėvams kyla klausimas: ar vaiką jau galima leisti į darželį ar mokyklą?

Klaipėdos mokykloje užfiksuotas tuberkuliozės atvejis - vaikai raginami pasitikrinti

Klaipėdos „Žemynos“ gimnazijoje nustatytas tuberkuliozės atvejis. Dalies mokinių tėvai gavo pranešimus su raginimu būtinai patikrinti vaikų sveikatą.

Naujausi komentarai

  1. Smiltelė1
    Smiltelė1 prieš 11 mėn.

    Svajoniukas parašė:
    Gydytojai sako ka nors? Kokios prognozes?

    Sakė bent jau pusmetį normalu,kad gali būti sutrikę skonio receptoriai. Jei neatsistatytų-kreiptis po pusės metų.

  2. kastanka
    kastanka prieš 8 mėn.

    Labas,noriu pasidalinti ir aš savo patirtim operaciją buvo rugsėjo 10d. Man 42m. Atvykus į Kauno klinikas 7val paskyrė palatą,nevalgius,negerus. Atėjo gydytojai viską papasakojo kaip kas bus. Išoperavo tarpe 10-11val. Pilna narkozė. Atsigavau gan greit. Iki pat vakaro nieko nedavė valgyt ir gert. Lašino lašelines,leido vaistų. Namo jau pati pasiprašiau 19val vakare. Nes nebuvo bloga,nekraujavo. Kalbėt šiek tiek galėjau. Tik buvo silpna dėl nevalgymo. Tai gi mano istorija,ta sekminga! Blogai jaučiausi dvi dienas po operacijos. Daug miegojau,skaudėjo. Bet skausmas tikrai pakenčiamas. Nuo 3 dienos jautėsi diskomfortas burnoje. Dėjosi šašas. Skausmai buvo, nueinantys į ausis,bet valdomi vaistais. Tai gi man nebuvo didelių skausmų. 8 dieną vaistus geriau tik prieš miegą,o nuo 10 d. Jau visai nebegeriau. Maistas: pirmom dienom ledai,vaikiškas paruoštas mesos daržovių košeles,pradėjau nuo 4men, skiedžiau su naturaliu sultiniu. Buvo mano išsigelbėjimas.Pudingai,želės. Stengiausi viską rinktis be uogų. Nes jose esanti rugštis griaušdavo gerklę. Daug vandens. Nuo 4dienos pradėjau įvairinti maistą. Nuo turbūt 7 dienos valgiau viską,tik kad smulkinausi. Vakar, 14 dieną sukirtau kebabą truputi nesmagu buvo valgyti paskrudusi blyną,bet susitvarkiau. Jau valgau viską. Žiuriu tik ,kad nebūtų karštas ar aštrus,rugštus maistas. Nes dirgina.
    Vaistai: mane gelbėjo Dolmen milteliai ir paracetamolis (vaikiškas Apap milteliais). Faringo spay purškalas. Bandžiau skysta ibuprofeną,bet griaužė gerklę.
    Šiandien 15 diena, vienoje pusėje dar paskausta,jautriau. Kitos nejaučiu visai. Dar yra baltos apnašos. Matyt dar viskas naujai nesusiformavo. Nuo 10 dienos dirbu iš namų prie kompo

  3. User has not uploaded an avatar
    marijaesteka@@ prieš 4 mėn.

    Sveikos,mano dukrai išoperavo ,adenoidus ir tonziles,po operacijos pakraujavo,bet nebuvo gausus , gryzome namo ,kraujo nėra,bet baisoka ,kad neprasidėtų ,gal kurei tako atlikti operaciją 15 metei paauglei,kaip praėjo ,gijimo laikotarpis daug kraujavo ar ne?

  4. User has not uploaded an avatar
    marijaesteka@@ prieš 4 mėn.

    Sveikos visos,mano 15 metu dukrai,poeravo adenoidus ir tonziles,po oepracijos pakraujavo,bet negausiai, išleido, gryžome namo, baisoka,kas nepradetu stipriai kraujuoti,gal jums kurei teko ,operuoti 15 metu paaugle,kaip praėjo gijimas,gal galite pasidalinti? 😊

  5. User has not uploaded an avatar
    Heaven prieš 1 mėn.

    marijaesteka@@ parašė:
    Sveikos visos,mano 15 metu dukrai,poeravo adenoidus ir tonziles,po oepracijos pakraujavo,bet negausiai, išleido, gryžome namo, baisoka,kas nepradetu stipriai krauju…

    Mūsų laukia operacija, kaip jautėtės po operacijos?