Traškios vištienos juostelės su sezamais

Ingredientai: Vištienos krūtinėlės - 300 gramai, Džiuvėsėlių - 1 sauja, Sezamo sėklų - 1 sauja.

Vištieną supjaustykite juostelėmis - maždaug piršto ilgio ir dviejų pirštų storumo. Džiūvėsius, druską ir pipirus (vietoje druskų ir pipirų galima naudoti priekonius vištienai, jeigu mėgstate) sumaišykite indelyje. Į kitą indelį pilkite sezamus. O trečiame indelyje išplakite kiaušinius. Vištieną merkite į kiaušinio plakinį, tada pavoliokite džiūvėliuose, tuomet vėl merkite į plakinį ir galiausiai pavoliokite sezamuose. Šitaip paruoškite visas vištienos juosteles. Vištienos juosteles kepkite įkaitintame aliejuje. Iškeptas padėkite ant popierinių rankšluosčių, kad susigertų riebalų perteklius. Patiekite su sojos arba kitu mėgiamu padažu.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.