Traškūs sūrio vafliai

Ingredientai: Kiaušiniai - 3 vienetai, Sūris - 150 gramų, Sviestas arba margarinas - 200 gramų, Miltai - 1.5 stiklinės, Pienas arba vanduo - 0.5 stiklinės, Druska - 1 žiupsnelis.

Labai smulkiai sutarkuokite sūrį. Galite naudoti bet kokį fermentinį, puskietį ar kietąjį sūrį, įvairių sūrių mišinius. Įmuškite kiaušinius, pagardinkite druska (nereikia berti daug, nes sūris suteiks sūrumo). Gerai išmaišykite kartu su sūriu. Tuomet supilkite išlydytą, atvėsusį sviestą ar margariną. Galiausiai įsijokite miltus ir išmaišykite. Jeigu norite, kad vafliai būtų plonesni ir dar traškesni, tai tešlą paskystinkite - į ją įpilkite pusę stiklinės pieno arba vandens. To daryti nebūtina. Vaflius kepkite gerai įkaitintoje vaflinėje. Ją gali tekti sutepti aliejumi ar taukais, jeigu vafliai kibs, tačiau tai priklauso nuo vaflinės kokybės. Patogiau kepti nedidelius vaflius - blynukus, šie vafliai iškart iškepa traškūs, susukti jų į tūtelę nepavyks. Tiesa, vafliai suminkštėja jau po valandos, tad juos tiekite iškart. Šie vafliai tiekiami, kaip užkandis, jais galima pakeisti bulvių traškučius, taip pat galima patiekti prie sriubos ar sultinio.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.