Trinta brokolių ir špinatų sriuba

Ingredientai: Brokoliai - 200 gramai, Špinatai - 100 gramai, Šparaginės pupelės - 50 gramai, Morka - 1 vienetas, Grietinė - 1 valgomasis šaukštas, Sviestas - 50 gramai, Balta duona - 3 riekės, Žiediniai kopūstai - 200 gramai.

Išvirkite sultinį: 3 minutes apvirkite šparagines pupeles, tada sudėkite žiedinius kopūstus. Kai suminkštės - sudėkite brokolius ir pavirkite dar 2 minutes. Nukaiskite, įberkite truputį druskos, uždenkite ir palikite atvėsti. Perkoškite sultinį per sietelį. Svogūną supjaustykite stambiais pusžiedžiais ir apkepinkite svieste. Morką išvirkite atskirai ir supjaustykite stambiais gabaliukais. Duoną supjaustykite kubeliais, sumaišykite su kmynais, krapais, petražolėmis, rozmarinais, pipirais ir druska (darykite viską pagal savo skonį, prieskonius galima imti ir kitokius), apskrudinkite orkaitėje. Kai svogūnai suminkštės, sudėkite daržoves (išskyrus žiedinius kopūstus - jie buvo reikalingi tik sultiniui) ir užpilkite nuoviru taip, kad šiek tiek jas dengtų. Keletą brokolių atidėkite papuošimui. Virkite, kol viskas suminkštės, tada sutrinkite smulkintuvu, įdėkite šaukštą grietinės ir vėl pertrinkite. Paskaninkite druska ir pipirais, užvirinkite ir nukaiskite. Papuoškite brokoliais ir džiūvėsėliais, patiekite.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.