Varškės ir persikų pyragas

Ingredientai: Sausainiai - 200 gramai, Varškė - 500 gramai, Kiaušiniai - 3 vienetai, Cukrus - 100 gramai, Cukraus pudra - 50 gramai, Manų kruopos - 50 gramai, Pienas - 200 mililitrai, Persikai, vakuoti - 200 gramai, Margarinas - 3 valgomieji šaukštai.

Kiaušinio trynius ir baltymus atskirkite. Trynius išsukite su cukrimi, sumaišykite su varške ir 2 šaukštais margarino. Viską gerai išmaišykite, tuomet supilkite manų kruopas su pienu, vėl pamaišykite, kad gautųsi vientisa masė. Kiaušinio baltymus išplakite iki putų ir atsargiai įmaišykite juos į bendrą masę. Persikus supjaustykite ir sudėkite į tešlą. Į skardą, išteptą margarinu, sudėkite vieną sluoksnį sausainių, supilkite varškės masę ir vėl dėkite sluoksnį sausainių. Pyragą kepkite 180 laipsnių temperatūroje, maždaug 40 min. Iškepus ant pyrago užbarstykite kakavos.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.