Varškės pyragas su vaisiais

Ingredientai: Kiaušiniai - 3 vienetai, Sviestas - 100 gramai, Cukrus - 200 gramai, Vanilinis cukrus - 1 pakelis, Romas - 40 mililitrai, Citrinos Žievelės - 1.5 arbatinio šaukštelio, Miltai - 75 gramai, Kepimo milteliai - 1 pakelis, Pudingas vanilinis - 1 p.

Kiaušinių trynius išsukite su sviestu, įmaišykite cukrų, vaniliną, romą, citrinos žievelę, kepimo miltelius, miltus ir pudingo miltelius, pertintą varškę ir grietinėlę. Baltymus išplakite su druska iki standžių putų, palengva įmaišykite į tešlą. Ištepkite kepimo formą riebalais, suverskite paruoštą masę, palyginkite, ant viršaus dėkite nuluptus ir stambiai supjaustytus vaisius be sėklų. Kepkite vidutinio karštumo orkaitėje 75 minutes. Likus pusvalandžiui iki kepimo pabaigos, pyragą uždenkite kepimo popieriumi. Palikite išjungtoje orkaitėje apie 10 minučių pastovėti, tada išimkite ir aptepkite uogiene bei pabarstykite cukraus pudra.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.