Vėl dovanojame FRANKE LARGO virtuvės plautuvę! (394)

FRANKE LARGO plautuvė

FRANKE Kalėdų nelaukia, FRANKE dovanas dovanoja jau dabar!

Jei jūsų virtuvei reikia naujos geros plautuvės, jei senoji tarška, barška ir varva, jei jokios priemonės nebeišvalo plautuvės dėmių, imkite ir sudalyvaukite!

Apie FRANKE prizą

Vienam iš žaidimo dalyvių padovanosime ergonomišką, patogią, FRANKE LARGO LAX 211 nerūdijančio plieno virtuvės plautuvę (vertė – apie 760 EUR).

Ši FRANKE LARGO plautuvė pagaminta iš aukštos kokybės storo plieno, plautuvės šone yra du kibirėliai, kurių vienas yra skirtas sudėti valymo priemonėms, kitas – smulkioms atliekoms.

Plautuvės ventilis yra ypač higieniškas, nes neturi tarpų, kuriuose kauptųsi nešvarumai. Be to, jį galima atidaryti šalia čiaupo įmontuoto mygtuko paspaudimu!

Kaip dalyvauti FRANKE žaidime?

Dalyvauti labai paprasta! Tiesiog išsirinkite vieną iš keturių papildomų prizų: pipirų malūnėlį, puodelį-termosą, baltą prijuostę arba juodą prijuostę.

Įrašykite pasirinkimą komentaruose po straipsniu – tai bus jūsų bilietas burtų traukime (galioja tik paskutinis įrašytas pasirinkimas!)

FRANKE largo papildomi prizai

Kaip rinksime FRANKE plautuvės laimėtoją?

2018.09.30 dienos pabaigoje burtų keliu ištrauksime vieną „laimingą“ papildomą prizą, o tuomet iš tų, kurie pasirinko tą prizą, trauksime FRANKE LARGO LAX 211 plautuvės laimėtoją.

Didžiojo prizo laimėtojas gaus ir plautuvę, ir papildomą prizą. Iš pasirinkusių kitus prizus, išrinksime po vieną papildomų prizų laimėtoją.

Laimėtojai bus paskelbti 2018.10.01 ir turės su mumis susisiekti per 48 valandas nuo pranešimo apie laimėjimą gavimo. Jei tai nebus padaryta, laimėtoją trauksime iš naujo. ;)

Štai čia galite atidžiau apžiūrėti dovanojamą  FRANKE plautuvę (pastaba: maišytuvas ir aksesuarai nėra prizo dalis): 

Naujausi komentarai

Tema uždaryta

Naujoms žinutėms ši tema yra uždaryta.