Vieno kąsnio užkandžiai ant dantų krapštukų

Vieno kąsnio sumuštiniai, užkandžiai, perverti dantų krapštuku Sergej Cash | Shutterstock.com

Laukiate svečių arba ruošiatės šventei? Tikrai neprašausite patiekę skanių ir greitai pagaminamų užkandžių, suvertų ant dantų krapštukų ar mažų iešmelių. Jie dailiai atrodo, juos patogu valgyti, o jums nereikės plauti kalno indų po vakarienės.

Siūlome išbandyti 11 tikrai paprastų receptų, įtiksiančių įvairiems skoniams.

Datulės (arba džiovintos slyvos) su kumpiu

Datulės su šonine

Brent Hofacker | Shutterstock.com

Plonomis šoninės ar kumpio juostelėmis apsuktos datulės (jas galima keisti džiovintomis slyvomis) trumpai paskrudintos gerai įkaitintoje orkaitėje ir pervertos dekoratyviais iešmeliais. Nuostabus sūraus ir saldaus derinys...

Kasdieniai sumuštiniai šventiškai

Sumuštiniai vieno kąsnio

13Smile | Shutterstock.com

Sausainių formele išspaustas batonas pateptas sviestu, uždėta ta pačia formele išspausto sūrio, salotos lapas, griežinėlis pomidoro, griežinėlis dešros, susukta daržovių skustuku nupjauta plonytė agurko juostelė ir alyvuogės puselė perverta gražiais smeigtukais. Paprasti sumuštiniai - šventinis patiekimas.

Lašišos, kreminio sūrio  ir agurkų kąsneliai

Agurkų ir lašišos vieno kąsnio sumuštinukai

Joanna 12 | Shutterstock.com

Ant agurkų griežinėlių uždėta truputį kreminio sūrio su žolelėmis (itin subtilaus skonio suteiktų ožkų sūris) ir lašišos, kąsneliai perverti dantų krapštuku ir papuošti krapais. Gaivus agurkas puikiai sušvelnina sūrius užkandžio komponentus.

Kumpio ir pikantiškos mišrainės sumuštinukai

Kumpio ir pikantiškos mišrainės sumuštiniai

OlhaTsiplyar | Shutterstock.com

Kumpio juostelės apteptos ir susuktos su pikantiška mišraine bei pervertos iešmeliu su juoda duona (ją galite paskrudinti orkaitėje) ir salotos lapu.
Pikantišką mišrainę pasigaminsite smulkiai tarkuotą sūrį sumaišę su kietai virtais, smulkiai tarkuotais kiaušiniais, majonezu, trupučiu garstyčių ir pagardinę druska, pipirais, česnakais, žalumynais.

Arbūzo ir fetos kąsneliai

Arbūzas ir feta

Julijana Griffiths | Shutterstock.com

Arbūzo kubeliai suverti su trupučiu fetos, užkandukai apibarstyti smulkintomis mėtomis. Ypatingai dailus derinys, kuriame nuostabiai dera sūrio sūrumas ir riebumas bei lengvas ir gaivus arbūzo saldumas.

Cukinijų ir fetos suktinukai

Cukinijų ir fetos suktinukai

Karl Allgaeuer | Shutterstock.com

Cukinija supjaustyta daržovių skustuku, juostelės pasūdytos ir apkepintos grilyje (galima apkepinti ir keptuvėje), susuktos su fetos sūriu, gražgarsčių lapeliais ir perverta dantų krapštuku. Užkandis apibarstytas džiovintų paprikų gabaliukais.

Braškės ir pelėsinis sūris

Braškių ir pelėsinio sūrio užkandis

Andrey Sayfutdinov | Shutterstock.com

Minimalios pastangos ir stebinantis rezultatas - braškių ir sūrio su melsvuoju ar žalsvuoju pelėsiu derinys tikrai patiks gurmanams.

Lietinių blynų suktinukai su lašiša

Lietiniai blynai su lašiša

Karl Allgaeuer | Shutterstock.com

 

Paprasti lietiniai blynai patepti kreminiu sūreliu, apibarstyti žalumynais, išdėliotos lašišos juostelės ir susukami suktinukai, kurie supjaustomi kąsneliais ir perveriami. Žinoma, į lietinius blynus galima įsukti įvairius priedus.

Kaprio salotos ant dantų krapštukų

Kaprio salotos

4 Ingredients | Shutterstock.com

Dantų krapštuku pervertas vyšninis pomidoriukas, baziliko lapelis, mocarelos kamuoliukas, šlakelis alyvuogių aliejaus ir truputis šviežiai grūstų pipirų. Italijos klasika, telpanti viename kąsnyje...

Bri sūrio ir ananasų kąsneliai

Bri sūrio ir ananasų užkandis

Kubatina Katerina | Shutterstock.com

Dantų krapštuku perverti bri sūrio ir ananasų trikampėliai. Šis netikėta sąjunga tikrai patiks gurmanams ir nustebins puikia skonių derme.

Agurkų ir varškės suktinukai su krevetėmis

Agurkų suktinukai su varške ir krevetėmis

AS Foodstudio | Shutterstock.com

Česnakinė varškė (varškė, ištrinta su trupučiu grietinės, sumaišyta su druska, pipirais, trintais česnakais) įsukta į daržovių skustuku supjaustyto agurko juosteles, šulinėlis pervertas dantų krapštuku ir papuoštas virta krevete. Gaivus užkandis tikrai patiks besirūpinantiems savo kūno formomis!
 

Susiję straipsniai

Turkiška pica su faršu (lachmadžunas)

Lachmadžunas - turkiškas, picą primenantis patiekalas. Tai plonos tešlos paplotėlis, apteptas faršo ir daržoviu mišiniu bei iškeptas krosnyje.

Vištienos krūtinėlė su varške ir žalumynais

Šis receptas kasdieniškus ir paprastus ingredientus padės sujungti į labai skanų, kvapnų ir sultingą patiekalą!

Veidrodinė glazūra tortams, pyragaičiams, zefyrams

Veidrodine glazūra dengti tortai ar pyragaičiai atrodo ypač originaliai, subtiliai ir šventiškai.