Viktorija norėtų, kad dukra perimtų ne visas jos savybes

Viktorija prisipažino, kad mokykloje turėjo daug kompleksų Viktorija prisipažino, kad mokykloje turėjo daug kompleksų

„Tėvų darželis“ ir naujienų portalas tv3.lt kartu pristato jau šešioliktąjį tinklalaidės „Tėvai paprastai“ epizodą.

Tėtis Simonas Urbonas, tinklalaidės „Tėvai paprastai“ vedėjas, naujus metus pradeda kalbindamas garsią šeimą – Viktoriją ir Lauryną Suodaičius. Paprastas pašnekesys apie šeimos kasdienybę virto nuotaikingu, kupinu gerų emocijų pokalbiu apie gyvenimą, laimę, vaikus ir ateities planus.

Plačiau skaitykite:

Mamos linkėjimas Nicolei užaugti stipria asmenybe

„Viktorija, ko norėtum, kad dukra neperimtų iš tavęs?“ – paklausė Simonas ir pridūrė, jog psichologai teigia, kad galime daryti, ką norime, bet vaikai bus tokie, kaip mes. Viktorija prisipažino, kad mokykloje turėjo daug kompleksų: „Man gėda buvo, aš stresavau, labai save nuvertindavau.“ Garsi mama sako, kad būtent šių savybių nenorėtų, kad perimtų jos dukra, ir priduria, kad linkinti jai nuo mažų dienų jaustis tvirtai, labai savimi pasitikėti.

Žymi influencerė Viktorija Siegel-Suodaitė „Tėvai paprastai“ papasakojo apie paauglystės kompleksus ir tvirtą charakterį šiandien:

Viktorijos charakteris: „Arba labai blogai, arba labai gerai“

Garsi nuomonės formuotoja prisipažino, kad yra labai savikritiška ir itin emocionali. „Pas mane arba labai gerai, arba labai blogai, per vidurį pas mane niekada negali būti. Ir pas mane nuotaikos: arba aš esu visiškam pakilime, euforijoj, geroj nuotaikoj, ir tada visiems aplinkiniam bus labai gerai su manim, arba man yra labai blogai, ir tada skęsta visi kartu, kas yra šalia manęs.“ Tai, anot verslininkės, taip pat būdo bruožai, kurių savo dukrai nelinkinti.

Visą gerų emocijų kupiną pokalbį apie Suodaičių gyvenimą, laimę, vaikus ir ateities planus žiūrėkite mūsų „Youtube“ kanale:

 

„Tėvai paprastai“ – tai „Tėvų darželio“ ir tv3.lt rengiama tinklalaidė, kurioje Simonas Urbonas kartu su specialistais kalbina žinomus Lietuvos tėvus be ribų, be užuolankų, atvirai ir paprastai apie viską – vaikus, šeimos problemas, psichologiją, ligas, santykius ir tiesiog gyvenimą. 

„Tėvai paprastai“ žiūrėkite kiekvieną antradienį, 19 val., „Tėvų darželyje“, rubrikoje Tinklalaidė „Tėvai paprastai“, ir „Tėvų darželio“ „YouTube“ kanale. 

Tinklalaidėje kalbame apie:

00:44 – pašnekovų ir temos pristatymas

01:30 – jausmas, susilaukus naujagimio

04:24 – žinia, kad laukiasi

07:56 – Viktorijos nėštumas ir gimdymas

13:02 – kaip sūnus pakeitė kasdienybę

18:22 – kaip brolį priėmė sesė

22:25 – tėvų savybės vaikuose

25:53 – tėvystė ir darbų derinimas

40:28 – žaidimas: santykių katalizatorius

46:08 – kaip mylinčia pora išlikti išėjus vaikams

49:38 – užsibrėžti tikslai ateičiai

Susiję straipsniai

Gabrielė apie sprendimą sukurti paskyrą dukrai: „Ji seniai prašė“

Adrijai nuo mažumės patinka dėmesys ir socialiniai tinklai, tad mama, kai Adrija buvo dar visai mažytė, sukūrė uždarą instagramo paskyrą.

Saulius Skambinas apie sūnaus paauglystę: „Telefono tema – kažkas baisaus“

„Išėjo ta žinia, kad aš laukiuosi, ir prasidėjo skambučiai, komentarai, visa kita, aš skaitydavau, imdavau į galvą, verkdavau.“

Ingridos nevaisingumo kelionė: „Negaiškite laiko pas ginekologus“

Ingrida, šiandien sūpuojanti sūnelį Marką ant rankų, dalijasi savo istorija, išgyvenimais ir kaip jai pavyko atsitiesti po trynukų netekties.