Vištienos ir sūrio sriuba

Ingredientai: Bulvės - 5 vienetai, Svogūnas - 1 vienetas, Vištienos krūtinėlė - 2 vienetai, Morkos - 2 vienetai, Ryžiai - 150 gramų, Lydytas sūrelis - 250 gramų, Druska, Pipirai - 1 žiupsnelis, Žalumynai (įvairūs) - 1 pundelis.

Vištienos filė užpilkite vandeniu, kad šiek tiek semtų, pasūdykite, užvirinkite ir virkite apie 20 min. nuo užvirimo. Vištienai išvirus ją iš puodo išimkite, sudėkite stambiai pjaustytas, nuskustas bulves. Tuomet sudėkite nedideliais kubeliais pjaustytas morkas, svogūną (prieš tai galima pakepinti). Suberkite ryžius. Virkite iki kol išvirs bulvės ir ryžiai. Išvirtą vištieną smulkiai supjaustykite. Sudėkite į verdančią sriubą. Tuomet sudėkite lydytą sūrelį (jis gali būti su žalumynais ar grybais, jeigu mėgstate). Suberkite smulkintus žalumynus, pagal skonį pagardinkite druska, pipirais. Viską išmaišykite. Virkite dar 5-7 min. Greitai paruošiama, labai skani sriuba! Papildomai galima įdėti daugiau daržovių - žaliųjų žirnelių, konservuotų kukurūzų, smulkiai pjaustytos paprikos.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.