Vištienos ir sūrio sriuba

Ingredientai: Bulvės - 5 vienetai, Svogūnas - 1 vienetas, Vištienos krūtinėlė - 2 vienetai, Morkos - 2 vienetai, Ryžiai - 150 gramų, Lydytas sūrelis - 250 gramų, Druska, Pipirai - 1 žiupsnelis, Žalumynai (įvairūs) - 1 pundelis.

Vištienos filė užpilkite vandeniu, kad šiek tiek semtų, pasūdykite, užvirinkite ir virkite apie 20 min. nuo užvirimo. Vištienai išvirus ją iš puodo išimkite, sudėkite stambiai pjaustytas, nuskustas bulves. Tuomet sudėkite nedideliais kubeliais pjaustytas morkas, svogūną (prieš tai galima pakepinti). Suberkite ryžius. Virkite iki kol išvirs bulvės ir ryžiai. Išvirtą vištieną smulkiai supjaustykite. Sudėkite į verdančią sriubą. Tuomet sudėkite lydytą sūrelį (jis gali būti su žalumynais ar grybais, jeigu mėgstate). Suberkite smulkintus žalumynus, pagal skonį pagardinkite druska, pipirais. Viską išmaišykite. Virkite dar 5-7 min. Greitai paruošiama, labai skani sriuba! Papildomai galima įdėti daugiau daržovių - žaliųjų žirnelių, konservuotų kukurūzų, smulkiai pjaustytos paprikos.

Susiję straipsniai

Vištienos suktinukai su kumpiu ir sūriu „Cordon Bleu“

Skanutėliai vištienos suktinukai „Cordon Bleu“ su kumpiu ir tįstančiu sūriu tiks tiek ypatingesniems pietums ar vakarienei, tiek ir šventiniam stalui.

Varškėtukai su cukinija

Įprasti cukinijų blyneliai nusibodo, o reikia sunaudoti užsilikusią cukiniją? Siūlome išsikepti varškėtukų su cukinija!

Pačios skaniausios ir paprasčiausios varškės spurgytės

Pačios jaukiausios, puriausios ir skaniausios, tiesiog neatsivalgomos varškės spurgytės!