Ypač greitai paruošiamas obuolių ir manų kruopų pyragas

Ingredientai: Manų kruopos - 1 stiklinė, Miltai - 1 stiklinė, Cukrus - 1 stiklinė, Kepimo milteliai - 1.5 arbatinio šaukštelio, Cinamonas - 2 arbatiniai šaukšteliai, Obuoliai, vidutiniai - 6 vienetai, Sviestas - 120 gramai.

Prieš pradėdami gaminti sviestą įdėkite į šaldymo kamerą, reikėtų, kad jis būtų labai šaltas. Sausus ingredientus (manus, miltus, cukrų, kepimo miltelius, cinamoną) sumaišykite atskirame dubenyje. Masę galite iškart padalinti į tris dalis. Obuolius nulupkite, išimkite sėklas, sutarkuokite morkite tarka. Masę padalinkite į dvi dalis. Formą ištepkite trupučiu sviesto ar aliejaus. Ant formos dugno berkite trečdalį sausų ingredientų mišinio. Tuomet dėkite pusę tarkuotų obuolių, pilkite dar vieną trečdalį mišinio, jį padenkite likusiais obuoliais, ant jų supilkite paskutinę dalį sausų ingredientų. Galiausiai ant viršaus užtarkuokite sviestą, palyginkite. Kepkite iki 180C įkaintoje orkaitėje apie valandą. Pyrago tikrai nereikia maišyti, nes tirpstantis sviestas ir obuolių sultys puikiai sulipina ir suriša tešlą. Pyragą skaniausia tiekti šiltą, ypač gardu su vaniliniais ledais.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.