Ypatingas želė tortas

Ingredientai: Apelsinai - 3 vienetai, Želatina - 30 gramai, Bananas - 1 vienetas, Konservuoti ananasai - 0.5 skardinės, Jogurtas - 750 mililitrai, Apelsinų sultys - 250 mililitrai, Kiaušiniai - 4 vienetai, Cukrus - 1 stiklinė, Miltai - 1 stiklinė.

Užpilkite želatiną apelsinų sultimis, palikite išbrinkti. Apelsinus supjaustykite apvaliomis riekelėmis, nulupkite. Bananą supjaustykite kubeliais. Iškepkite biskvitą: išplakite kiaušinius su cukrumi, suberkite miltus, išmaišykite. Kepkite vidutinio karštumo orkaitėje apie 20 minučių, atvėsinkite ir supjaustykite kubeliais. Užkaiskite želatiną, pakaitinkite (tačiau nevirinkite), kol ištirps. Atvėsinkite ir įmaišykite į jogurtą. Dubens dugną išklokite maistine plėvele ir apelsinų riekutėmis, dalimi ananasų, bananų ir biskvito, vėl klokite apelsinais, užpilkite jogurtu ir padarykite taip dar kelis sluoksnius. Padėkite sustingti į šaldytuvą. Kai sustings, išverskite į lėkštę, papuoškite mėtomis ir uogomis.

Susiję straipsniai

Džiovintos obuolių juostelės (obuolių oda)

Siūlome namuose pasigaminti saldainius ar guminukus primenančios vaisių odos iš obuolių.

Braškiniai grietinėlės ledai

Siūlome namuose pasigaminti braškinius grietinėlės ledus, kuriems reikės tik braškių, grietinėlės, pieno ir cukraus.

Kaip pasigaminti naminius ledus be ledų gaminimo aparato?

Dalinamės paprastu metodu, kaip sušaldyti puikiausius ledus be ledų gaminimo aparato. Jums tereikės kepimo formos ir plakimo šluotelės.