Žirnių sriuba visai šeimai

Ingredientai: Džiovinti grybai - 50 gramai, Žirniai - 100 gramai, Svogūnas - 1 vienetas, Aliejus - 2 valgomieji šaukštai, Vanduo - 2 litrai.

Žirnius ir grybus nuplaukite, užpilkite šiltu vandeniu ir palikite brinkti 20-40 min. Svogūną nulupkite ir smulkiai supjaustykite. Įkaitinkite aliejų, suberkite į keptuvę svogūnus. Kepkite, kol suminkštės. Grybus susmulkinkite, suberkite į tą pačią keptuvę ir pakepinkite 5-7 min. Tuo tarou užkaiskite puodą su vandeniu, kaitinkite, kol vanduo užvirs, įdėkite druskos. Į verdantį puodą supilkite vandenį, kuriame buvo užmerkti grybai. Sudėkite žirnius ir virkite, kol suminkštės (tačiau išlaikys formą). Suberkite grybus ir svogūnus. Pakaitinkite, kol užvirs, sumažinkite ugnį ir dar pavirkite keletą minučių. Druskos ir žalumynų dėkite pagal skonį. Patiekite su duona arba džiūvėsėliais.

Susiję straipsniai

Džiovintos obuolių juostelės (obuolių oda)

Siūlome namuose pasigaminti saldainius ar guminukus primenančios vaisių odos iš obuolių.

Braškiniai grietinėlės ledai

Siūlome namuose pasigaminti braškinius grietinėlės ledus, kuriems reikės tik braškių, grietinėlės, pieno ir cukraus.

Kaip pasigaminti naminius ledus be ledų gaminimo aparato?

Dalinamės paprastu metodu, kaip sušaldyti puikiausius ledus be ledų gaminimo aparato. Jums tereikės kepimo formos ir plakimo šluotelės.