Amerikietiškas obuolių pyragas

Ingredientai: Miltai - 1 stiklinė, Druskos - 1 žiupsnelis, Sviesto - 140 gramai, Šalto vandens - 6 valgomieji šaukštai, Obuoliai (dideli) - 3 vienetai, Cukrus - 0.5 stiklinės, Cinamonas - 1 arbatinis šaukštelis.

Obuolius nulupkite, supjaustykite riekelėmis, užpilkite cukrumi (cukraus kiekį reguliuoti pagal obuolių saldumą ir asmeninį skonį), dėkite į keptuvę, įpilkite šiek tiek vandens (kad semtų iki pusės) ir virinkite apie 10 min., nuolat maišykite. Berkite cinamoną ir pavirkite dar 5 min. Šaltą sviestą supjaustykite kubeliais. Miltus sumaišykite su žiupsniu druskos ir pirštais ištrinkite su sviestu iki kol gausite tolygius trupinius. Į juos po šaukštą pilkite vandenį ir vis permaišykite. Tešla turi susiminkyti į vientisą masę (jeigu taip nutiko, tai vandens nebepilkite, jeigu persistengėte ir tešla labai limpa, tai įdėkite dar šiek tiek miltų). Tešlą dalinkite į dvi maždaug lygias dalis. Vieną tešlos dalį dėkite į riebalais pateptą kepimo formą, suformuokite kraštelius. Ant jos kraukite obuolių įdarą. O ant viršaus dėkite kitą tešlos lakštą ir tarpusavyje labai gerai sulipinkite du tešlos lakštus. Viršutiniame lakšte padarykite kelias skylutes. Apiberkite ruduoju cukrumi. Kepkite iki 200 laipsnių pagal Celsijų įkaitintoje orkaitėje. Apie 20-30 min. Skanu su ledais ar grietinėle.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.