Bulvių ir pievagrybių sriuba

Ingredientai: Bulvės - 6 vienetai, Vanduo - 1.2 litro, Aliejus - 1 valgomasis šaukštas, Svogūnas - 1 vienetas, Grietinėlė - 200 mililitrai, Pievagrybiai - 350 gramai.

Bulves nuskuskite, supjaustykite kubeliais ir virkite pasūdytame vandenyje, kol suminkštės. Svogūną smulkiai supjaustykite ir apkepkite aliejuje, kol pagels. Pievagrybius plonai supjaustykite ir taip pat šiek tiek akepkite su svogūnais. Keletą pievagrybių atidėkite papuošimui, likusius kartu su svogūnais sudėkite į puodą su bulvėmis, dar kelias minutes pavirkite. Nukoškite (nuoviro neišpilkite). Šiek tiek atvėsinkite ir sutrinkite per sietelį ar trintuvu. Įpilkite šiek tiek nuoviro, užkaiskite, pakaitinkite, išmaišykite. Įpilkite grietinėlės, užvirinkite ir nukaiskite. Išpilstykite į lėkštes, papuoškite grybais ir žalumynais.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.