Bulvių virtinukai (gnocchi)

Ingredientai: Bulvės - 1 kilogramas, Miltai - 300 gramai, Kiaušinis - 1 vienetas, Alyvuogių aliejus - 1 valgomasis šaukštas, Tarkuotas parmezans - 50 gramai, Druska - 1 žiupsnelis.

Bulves išvirkite su lupena. Nepervirkite. Vandenį nupilkite, o bulves dar pakaitinkite, kad nugaruotų vanduo. Bulves nulupkite ir sugrūskite. Aliejų išplakite su kiaušinio tryniu ir įmaišykite į bulvių masę. Berkite tarkuotą sūrį, permaišykite, berkite miltus (pasilikite truputį miltų virtiniams apvolioti). Tešlą suminkykite, bet neperminkykite, kitaip virtiniai nebus purūs. Tešla gaunasi lipnoka, bet daugiau miltų nedėkite. Suformuokite maždaug 3-4 pirštų storumo juostą ir virtinių supjaustykite vienodais kubeliais. Galite juos paspausti šakute ar tarka. Supjaustytus virtinius apvoliokite miltuose. Užvirinkite pasūdytą vandenį, suverskite virtinius. Virkite iki kol pakils į viršų ir dar keletą minučių. Tiekite su apibertus tarkuotu sūriu, su spirgučių-svogūnų, sviesto-grietinės padažu ar patroškintomis daržovėmis.

Susiję straipsniai

Džiovintos obuolių juostelės (obuolių oda)

Siūlome namuose pasigaminti saldainius ar guminukus primenančios vaisių odos iš obuolių.

Braškiniai grietinėlės ledai

Siūlome namuose pasigaminti braškinius grietinėlės ledus, kuriems reikės tik braškių, grietinėlės, pieno ir cukraus.

Kaip pasigaminti naminius ledus be ledų gaminimo aparato?

Dalinamės paprastu metodu, kaip sušaldyti puikiausius ledus be ledų gaminimo aparato. Jums tereikės kepimo formos ir plakimo šluotelės.