Beata8

Prisiregistravo: 2018.07.09 (3 m.)

Mano šeima

Rodoma tik registruotiems nariams. Prisijunk arba Registruokis

Paskutiniai atsakymai

1. Dailusis čiuožimas vaikams Vilniuje (rekomendacijos) Parašė prieš: 1 sav. | Daugiau niekas neatsakė.
  2. Meninė gimnastika Vilniuje (rekomendacijos) Parašė prieš: 5 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 2 mėn.
  3. Vilniaus Viršuliškių vaikų darželis ŽILVITIS Parašė prieš: 1 m. | Paskutinis atsakymas prieš: 1 mėn.
  4. 3 metų amžiaus skirtumas tarp vaikų Parašė prieš: 1 m. | Paskutinis atsakymas prieš: 1 m.
  5. Motinystės atostogos ir pastojimas. Išmokų mokėjimo tvarka Parašė prieš: 1 m. | Paskutinis atsakymas prieš: 4 mėn.

Sukurtos temos

1. Dailusis čiuožimas vaikams Vilniuje (rekomendacijos) Sukurta prieš: 1 sav. Nėra atsakymų.
  2. 3 metų amžiaus skirtumas tarp vaikų Sukurta prieš: 1 m. Paskutinis atsakymas prieš: 1 m.