User has not uploaded an avatar
Prisiregistravo: 2014.04.04 (6 m.)

Mano šeima

Rodoma tik registruotiems nariams. Prisijunk arba Registruokis

Paskutiniai atsakymai

1. 2018 m. Gruodinukai Parašė prieš: 1 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 3 d.
  2. Stiprių ryšių tarp tėvų ir vaiko kūrimas Parašė prieš: 3 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 3 mėn.
  3. 3D/4D echoskopija: išbandžiusiųjų atsiliepimai Parašė prieš: 3 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 3 mėn.
  4. Gimdymas ir nėščiųjų priežiūra Švedijoje Parašė prieš: 3 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 2 mėn.
  5. Ikimokyklinio amžiaus vaikų lytinis švietimas (video) Parašė prieš: 3 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 2 mėn.

Sukurtos temos

1. Ikimokyklinio amžiaus vaikų lytinis švietimas (video) Sukurta prieš: 3 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 2 mėn.
  2. Vaiko auklėjimas: ikimokyklinis amžius (3–5 metai) Sukurta prieš: 9 mėn. Nėra atsakymų.
  3. Vaikas ir ekranai (TV, mobilieji telefonai, planšetės) Sukurta prieš: 1 m. Nėra atsakymų.