User has not uploaded an avatar
Prisiregistravo: 2014.04.04 (6 m.)

Mano šeima

Rodoma tik registruotiems nariams. Prisijunk arba Registruokis

Paskutiniai atsakymai

1. Stiprių ryšių tarp tėvų ir vaiko kūrimas Parašė prieš: 1 sav. | Paskutinis atsakymas prieš: 1 sav.
  2. 2018 m. Gruodinukai Parašė prieš: 2 sav. | Paskutinis atsakymas prieš: 1 sav.
  3. 3D/4D echoskopija: išbandžiusiųjų atsiliepimai Parašė prieš: 3 sav. | Paskutinis atsakymas prieš: 5 d.
  4. Gimdymas ir nėščiųjų priežiūra Švedijoje Parašė prieš: 3 sav. | Paskutinis atsakymas prieš: 2 sav.
  5. Ikimokyklinio amžiaus vaikų lytinis švietimas (video) Parašė prieš: 3 sav. | Daugiau niekas neatsakė.

Sukurtos temos

1. Ikimokyklinio amžiaus vaikų lytinis švietimas (video) Sukurta prieš: 3 sav. Nėra atsakymų.
  2. Vaiko auklėjimas: ikimokyklinis amžius (3–5 metai) Sukurta prieš: 6 mėn. Nėra atsakymų.
  3. Vaikas ir ekranai (TV, mobilieji telefonai, planšetės) Sukurta prieš: 1 m. Nėra atsakymų.