Ingridv

Prisiregistravo: 2019.02.28 (2 m.)

Mano šeima

Rodoma tik registruotiems nariams. Prisijunk arba Registruokis

Paskutiniai atsakymai

1. Kaip atpratinti 10 mėn. kūdikį nuo naktinio maitinimo mišinuku? Parašė prieš: 3 d. | Paskutinis atsakymas prieš: 3 d.
  2. Vaikų išdaigos ir sparnuotos frazės :) Parašė prieš: 1 sav. | Paskutinis atsakymas prieš: 6 d.
  3. Kaip neperspaudžiant ugdyti gabų vaiką? Parašė prieš: 2 sav. | Paskutinis atsakymas prieš: 2 sav.
  4. 5 auksiniai patarimai berniukų tėvams Parašė prieš: 4 sav. | Daugiau niekas neatsakė.
  5. Jūros gėrybės ir riešutai - nuo kada duoti? Parašė prieš: 1 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 1 mėn.

Sukurtos temos

1. Kaip neperspaudžiant ugdyti gabų vaiką? Sukurta prieš: 2 sav. Paskutinis atsakymas prieš: 2 sav.
  2. 5 auksiniai patarimai berniukų tėvams Sukurta prieš: 4 sav. Nėra atsakymų.
  3. TESTAS: koks mano vaiko temperamento tipas? Sukurta prieš: 2 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 1 mėn.