Wizer

User has not uploaded an avatar
Prisiregistravo: 2019.12.12 (1 m.)
Miestas Vilnius

Mano šeima

Rodoma tik registruotiems nariams. Prisijunk arba Registruokis

Paskutiniai atsakymai

1. 2020 m. Balandinukai ❤️ Parašė prieš: 1 sav. | Paskutinis atsakymas prieš: 2 val.
  2. Išmokos vaikui (vaiko pinigai) 2021 metais Parašė prieš: 3 sav. | Paskutinis atsakymas prieš: 2 d.
  3. Ausyčių dūrimas ir auskarai kūdikiui Parašė prieš: 3 sav. | Daugiau niekas neatsakė.
  4. Mokinių grįžimas į mokyklas 2021 metų rugsėjį Parašė prieš: 1 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 1 mėn.
  5. Ar gali būti, kad naujagimis gauna per mažai pieno? Parašė prieš: 1 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 1 mėn.

Sukurtos temos

1. Apgamų apžiūra. Dermatologas Vilniuje (rekomendacijos) Sukurta prieš: 2 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 2 mėn.
  2. Nepatogaus vežimėlio grąžinimas Sukurta prieš: 2 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 2 mėn.
  3. Šeškinės poliklinikos odontologai (atsiliepimai, rekomendacijos) Sukurta prieš: 5 mėn. Nėra atsakymų.
  4. Dovana vyrui Kalėdų proga Sukurta prieš: 9 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 9 mėn.
  5. 4 mėn. kūdikio raida: ką moka 4 mėn. kūdikis? Sukurta prieš: 1 m. Paskutinis atsakymas prieš: 1 m.
Naujos temos ir grupės
Forumas gyvai
User has not uploaded an avatar Abcb prieš 1 val.

Visas „Tėvų Darželio“ naujienas
rasi Facebook‘e. Junkis prie mūsų!