Garstyčių padažas (žuviai, mėsai, užkandžiams)

Ingredientai: Garstyčios - 1 valgomasis šaukštas, Grietinė - 1 valgomasis šaukštas, Ctirinų sultys - 1 valgomasis šaukštas, Majonezas - 2 valgomieji šaukštai, Žalumynai - 1 pundelis, Pipirai - 1 žiupsnelis.

Grietinę, garstyčias, majonezą sumaišykite, supilkite citrinų sultis ir permaišykite. Pagal skonį pagardinkite pipirais, mėgiamais žalumynais (labiausiai tinka krapai arba sėjamosios pipirnės daigeliai). Šis padažas idealiai tiks prie žuvies, mėsos, o taip pat įvairių užkandžių - duonos lazdelių, sluoksniuotos tešlos juostelių, bandelių su dešrelėmis ir pan. Padažą galite labiau atskiesti didesniu kiekiu citrinų sulčių ir vandeniu bei juo apšlakstyti salotas.

Susiję straipsniai

Džiovintos obuolių juostelės (obuolių oda)

Siūlome namuose pasigaminti saldainius ar guminukus primenančios vaisių odos iš obuolių.

Braškiniai grietinėlės ledai

Siūlome namuose pasigaminti braškinius grietinėlės ledus, kuriems reikės tik braškių, grietinėlės, pieno ir cukraus.

Kaip pasigaminti naminius ledus be ledų gaminimo aparato?

Dalinamės paprastu metodu, kaip sušaldyti puikiausius ledus be ledų gaminimo aparato. Jums tereikės kepimo formos ir plakimo šluotelės.