Gediminas Žilinskas: „Su vestuvėmis niekur neskubame“

Pora prisimena, kad vienas kitą pamatė per fotosesiją Pora prisimena, kad vienas kitą pamatė per fotosesiją

„Tėvai paprastai“ studijoje – jau 77-asis tėčio Simono Urbono ir pašnekovų pokalbis. Studijoje vieši išskirtinė, graži pora ir šeima: fotografas, tėtis Gediminas Žilinskas ir vizažistė, mama Beatričė Brusokaitė.

Kol vyko atviras, jaukus ir šiltas poros pokalbis, mažąjį Kosmosą prižiūrėjo močiutė, kuriai Gediminas už sūnaus priežiūrą dėkojo ir pokalbio metu.

„Tėvų darželio“ ir tv3.lt rengiamoje tinklalaidėje kalbame įvairiausiomis temomis, ir visas šias temas galite rasti: „Tėvų darželio“ portale čia, TV3 platformoje čia ir „TV3 Play“ platformoje čia, o ketvirtadieniais, tuo pačiu metu, 19 val., – kaip iki šiol – „Tėvų darželio“ „Youtube“ kanale čia.

Gedimino ir Beatričės pažinties istorija

Pora prisimena, kad vienas kitą pamatė per fotosesiją, tačiau vienas kitam į akį iškart nekrito. „Ji tokia paauglė atėjo, ten pas mus skirtumas 25 metai, tai, žinai, aš toksai, jau po praeitų santykių sakiau „ne viskas, tik vyresnės“, – Gediminas prisimena taip galvojo pamatęs būsimą sužadėtinę.

Lemtingai žvilgsniai susitiko lygiai po mėnesio, Kernavės piliakalniuose, prisimena Beatričė. „Kada jau ne studijoj, kitom akim pamačiau, praeina tokia su jogos kilimėliu, <...>, o... palauk palauk“, – Gediminui ši akimirka tapo lemtinga, netrukus vyras pakvietė merginą į dar vieną fotosesiją ir „pavalgyti sriubos“.

Gediminas Zilinskas Tevai paprastaiGediminas Žilinskas ir Beatričė Brusokaitė

„Pasakiau, kad nebenoriu draugysčių“

Pradėję gyventi kartu, pora daug kalbėjosi apie ateitį. Gediminas atvirai pasakė, kad nebenori „šiaip draugysčių“, o yra pasirengęs kurti šeimą: „dabar arba niekada“. „Aš tave myliu, tai reikia dabar“, – Beatričė dėl šeimos kūrimo apsisprendė iš karto.

„Galim draugauti ir turėdami vaiką“

Gediminas, draugaudamas su mergina, anksčiau visada galvojo „kada nors kažkas bus“, tačiau atėjo suvokimas, kad ir turint vaiką tai draugystei netrukdys. „Mes galime draugauti ir toliau auginti tą vaiką, sukuriame šeimą, sukuriame namus, auginam vaiką ir būnam kartu toliau, – mąsto garsus fotografas. – Taip pat draugausim, taip pat keliausim, va, dabar su tom vestuvėm niekur neskubam.“

Apie požiūrį į šeimą, sūnaus auklėjimą ir ateities planus – „Tėvai paprastai“ tinklalaidėje su Gediminu Žilinsku ir Beatriče Brusokaite:

 

„Tėvai paprastai“ – tai „Tėvų darželio“ ir tv3.lt rengiama tinklalaidė, kurioje Simonas Urbonas kartu su specialistais kalbina žinomus Lietuvos tėvus be ribų, be užuolankų, atvirai ir paprastai apie viską – vaikus, šeimos problemas, psichologiją, ligas, santykius ir tiesiog gyvenimą. 

Tinklalaidėje kalbame apie:

00:00 – pradžia

01:06 – šiuolaikiniai tėčiai

05:12 – fotosesija po gimdymo

07:19 – pažinties istorija

14:19 – vienija pomėgiai

17:12 – piršlybos

19:38 – pranešimas apie nėštumą

23:48 – Beatričės nėštumas

27:00 – stiprus tarpusavio supratimas

32:37 – sūnaus gimimas

37:56 – prioritetai gyvenime

40:52 – kuo gyvena jauni tėvai

52:45 – harmonija santykiuose

59:04 – „ar pažįstate vienas kitą?“

01:06:21 – planai ateičiai

Susiję straipsniai

4 vaikų mama Reda apie šeimos finansus: „Reikia pinigų, ir jie atsiranda“

Redos istorija atskleis, kaip kartais nemokėjimas valdyti laiko ar nesikalbėjimas gali griauti šeimos santykius. Visos šeimos panašios.

Augustė apie sūnaus auklėjimą: „Mamos žodis ne yra ne“

Augustė, paklausta, kaip pavyksta sutarti su sūnumi, sako, būna visko, tačiau džiaugiasi, kad tas vertybes, kurias nori įskiepyti, pavyksta.

Vaikas nevalgo. Mes – blogos mamos?

Su pirmąja dukra dėl maisto tekdavo žaisti: „Su kiekvienu šaukštu lėktuvėliai skrisdavo į burną, atrodė, kiekvienas kąsnis – laimėjimas.“