Įdaryti paprikų laiveliai

Ingredientai: paprikos - 3 vienetai, Virta vištiena - 150 gramai, Pomidoras - 1 vienetas, Pievagrybiai - 100 gramai, Sūris - 100 gramai.

Pievagrybius nuplaukite, nulupkite odeles, supjaustykite ir pakepinkite keptuvėje. Vištieną išvirkite ir supjaustykite labai mažais gabaliukais arba sutrinkite ir sumaišykite su smulkiai tarkuotu sūriu. Į bendrą masę sudėkite kepintus grybus ir šviežias kapotas žoleles. Viską išmaišykite ir pagardinkite majonezu. Pomidorus supjaustykite griežinėliais, paprikas perpjaukite į 4 dalis. Vieną ketvirtadalį atidėkite papuošimui. Ant lėkštės išdėliokite salotų lapus, ant jų - pomidorų griežinėlius, o ant pomidorų - paprikas. Paprikų ketvirčius įdarykite pievagrybiais ir vištiena. Likusį paprikos ketvirtį supjaustykite plonomis juostelėmis, kiekvieną juostelę perverkite mediniu smeigtuku, įstatykite į paprikos "laivelius" ir viršuje įsmeikite po alyvuogę.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.