Itališkas bulvinis blynas su sūriu

Ingredientai: Bulvės - 300 gramų, Sūris (fermentinis arba puskietis, riebus) - 250 gramų, Svogūnas - 1 vienetas, Aliejus (kepimui) - 2 valgomieji šaukštai, Druska, Pipirai - 1 žiupsnelis.

Bulves nuskuskite ir sutarkuokite. Sūrį sutarkuokite. Svogūną supjaustykite pusžiedžiais ar kubeliais, sudėkite į keptuvę su įkaitintu aliejumi, pakepinkite minutę. Tuomet sudėkite bulves, pagardinkite druska, pipirais ir maišant pakepinkite 5-10 min. iki kol bulvės pagels, bus truputį traškios. Sudėkite sutarkuotą sūrį (tradiciškai naudojamas Montasio sūris), gerai išmaišykite. Mentele perbraukite keptuvės kraštus, suformuokite gražų, didelį blyną. Sumažinkite kaitrą ir nejudindami, nemaišykite palikite kepti 5 min. Tuomet ant viršaus užvožkite keptuvės dydžio lėkštę, atsargiai apverskite blyną ir nuo lėkštės jį grąžinkite į keptuvę (prieš tai buvęs blyno viršus dabar turi būti ant dugno). Apverstą blyną kepkite dar 5 min. Iškeptą blyną atsargiai iš keptuvės įstumkite į lėkštę, porą minučių palaukite ir blyną supjaustykite kaip pyragą, į 6 dalis. Nedelsiant patiekite. Labai skanus ir sotus užkandis. Tradiciškai jis tiekiamas prie sriubų arba troškinių. Šie blynai valgomi Italijos Alpėse, ypač šaltuoju metu, kuomet norisi karšto ir kiek riebesnio maisto.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.