Jogurto kaukės plaukams

Netinkamai parinktos plaukų priežiūros priemonės, nesėkmingas apsilankymas pas kirpėją, nesubalansuota mityba, nepakankamas vandens kiekis, oro tarša ir dar gausybė faktorių prisideda prie mūsų plaukų nesveikos išvaizdos, lūžinėjimo, sulėtėjusio augimo. Siūlome išbandyti jogurto kaukę, kuri atgaivins ir pamaitins plaukus.


Jogurto kaukės nauda:

Itin gerai minkština plaukus,
Suteikia žvilgesio,
Puikiai drėkina,
Padeda lengviau susitvarkyti turint garbanotus arba veltis linkusius plaukus,
Atstato pažeistus plaukus,
Greitina plaukų augimą.

Jogurto kaukės variacijos:

Sausiems ir pažeistiems plaukams: 1 kiaušinio trynys + 6 šaukštai natūralaus jogurto. Išsitepkite sausus plaukus, palaukite 20 minučių, nuplaukite drungnu vandeniu ir išsiplaukite galvą įprastomis priemonėmis.

Riebaluotis linkusiems plaukams: 2 šaukštai citrinos sulčių + 6 šaukštai natūralaus jogurto. Išsitepkite sausus plaukus, palaukite 20 minučių, nuplaukite drungnu vandeniu ir išsiplaukite galvą įprastomis priemonėmis.

Normaliems plaukams, kasdieniam naudojimui: Jogurtas gali pakeisti plaukų kondicionierių, tad tiesiog galite išsiplauti plaukus šampūnu, tuomet juos išsitrinti natūraliu, kokybišku jogurtu, palaikyti apie 20 minučių (galima ir ilgiau, iki valandos) ir nuplauti šiltu vandeniu.
 

Susiję straipsniai

Dizaineriai pataria: turėdami šiuos daiktus savo spintoje, visada atrodysite stilingai

Tam, kad atrodytume jaunatviškai, unikaliai ir stilingai, nebūtina turėti pilnos drabužinės daiktų. Užtenka kelių, bazinių.

PATARIMAS: augindami mažylį verčiau atsilikime nuo mados

Nuo pat vaiko gimimo iš visų pusių jaučiamas spaudimas turėti naujausius prietaisus, gražiausią lovytę, geriausią vežimėlį ir tobulą nešynę.

Atrodote vyresnė? Galbūt darote šias stiliaus klaidas?

Norite atrodyti jaunatviškai ir stilingai bei versti aplinkinius spėlioti, koks iš tikrųjų jūsų amžius? Visa tai – labiau nei įmanoma!