Kaukė plaukų žvilgesiui

Gyvenantiems mieste savo plaukais, kaip, beje ir oda, reikėtų rūpintis gerokai labiau, nei tiems, kuriuos nuolatos supa gaivūs ir tyras oras. Išmetamosios transporto priemonių dujos, dulkės ir t.t. kenkia mūsų plaukams, taigi laikui bėgant jie nusilpsta ir praranda natūralų žvilgesį. Kad plaukai ir vėl atrodytų nuostabiai, tikrai nebūtina išleisti daugybės pinigų brangioms kosmetikos salonuose atliekamoms procedūroms. Atgaivinti plaukus galima ir namie, palepinus juos natūralia kauke.

Žinoma, ne viena pasakysite, kad nusipirkti jau paruoštą kaukę yra kur kas paprasčiau, tačiau tikrai ne efektyviau. Dažnai taip jau nutinka, kad pirktinės kaukės suteikia spindesio tik tam kartui, iki sekančio galvos plovimo, nes veikia tik plauko paviršių, o ne patį plauką. O juk tavo tikslas – plaukus pamaitinti ir atgaivinti ilgam laikui.

Tau reikės:

  • 2 šaukštų skysto medaus
  • 4 šaukštų ricinos aliejaus

Medų sudėk į indelį, o tą indelį dėk į didesnį indą, kuriame būtų įpiltas karštas vanduo. Tai – vadinamoji vandens vonelė, kurioje turi ištirpdyti medų, kad jis būtų visai skystas. Tuomet sumaišyk medų su ricinos aliejumi, kurio gai nusipirkti bet kurioje vaistinėje. Būtų gerai, jei įsigytum ir specialų šepetuką, kuris naudojamas plaukų dažymui. Tokiu būdu būsi tikra, kad kaukė ant plaukų pasiskirstys tolygiai. Kaukę tepk ant sausų plaukų, palaikyk maždaug valandą ir tuomet išsiplauk galvą kaip ir įprastai. Tokią procedūrą rekomenduojame atlikti bent kartą per savaitę.

Beje, ricinos aliejus labai gerai padeda augti plaukams. Gali jį naudoti ir savo blakstienomis. Prieš eidama miegoti šiek tiek patepk blakstienas ricinos aliejumi, o rytais nepamiršk nusiprausti. Po kelių savaičių blakstienos bus stipresnės ir ilgesnės.

Susiję straipsniai

Dizaineriai pataria: turėdami šiuos daiktus savo spintoje, visada atrodysite stilingai

Tam, kad atrodytume jaunatviškai, unikaliai ir stilingai, nebūtina turėti pilnos drabužinės daiktų. Užtenka kelių, bazinių.

PATARIMAS: augindami mažylį verčiau atsilikime nuo mados

Nuo pat vaiko gimimo iš visų pusių jaučiamas spaudimas turėti naujausius prietaisus, gražiausią lovytę, geriausią vežimėlį ir tobulą nešynę.

Atrodote vyresnė? Galbūt darote šias stiliaus klaidas?

Norite atrodyti jaunatviškai ir stilingai bei versti aplinkinius spėlioti, koks iš tikrųjų jūsų amžius? Visa tai – labiau nei įmanoma!