Keksiukų mišinys stiklainyje

Paprastas skanių ir beveik paruoštų naminių keksiukų receptas – išties žavi ir originali dovanos idėja. Asmuo, kuriam padovanosite šį mišinį, galės išsikepti jų bet kada, kai norės ar turės laisvo laiko: jam tereikės pridėti vos 3 komponentus ir džiaugtis rezultatu.

Reikia:

  • 1 gražaus stiklainuko;
  • 2/3 arbatinio šaukštelio druskos;
  • 1 stiklinės su kaupu miltų (padalinsite juos į 2 dalis);
  • 1/3 stiklinės kakavos miltelių;
  • 2/3 stiklinės rudojo cukraus;
  • 2/3 stiklinės baltojo cukraus;
  • 1/2 stiklinės smulkinto juodojo šokolado;
  • 1/2 stiklinės smulkinto baltojo šokolado;
  • 1/2 stiklinės graikinių riešutų.


Sluoksniuokite taip, kaip parodyta nuotraukoje: miltai, kakava, miltai, rudasis cukrus, baltasis cukrus, juodasis šokoladas, baltasis šokoladas, riešutai. Druską galite pilti kartu su baltuoju cukrumi.

Nepamirškite pridėti naudojimo instrukcijos: „įkaitinti orkaitę iki 175 laipsnių temperatūros, ištepti formeles aliejumi, supilti mišinį iš stiklainio į dubenį, įmušti 2 kiaušinius, įdėti 1 arbatinį šaukštelį vanilinio cukraus ir įpilti 2/3 stiklinės augalinio aliejaus. Išmaišyti, išpilstyti į formeles ir kepti nuo 20 iki 25 minučių, arba tol, kol prie įsmeigto dantų krapštuko nebelips tešla.“

Lygiai taip pat galima paruošti ir kitokius mišinius.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.