Kiauliena su garstyčiomis Velykoms

Ingredientai: Kiaulienos sprandinė - 1 kilogramas, Bulvės - 1 kilogramas, Džiovintos slyvos - 2 saujos, Garstyčių padažas - 4 valgomieji šaukštai, Druska - 2 žiupsneliai, Rozmarinas - 1 žiupsnelis, Bazilikai - 1 žiupsnelis, Aliejus - 1 valgomasis šaukštas.

Mėsą įtrinti druska, rozmarinu ir baziliku, apšlakstyti aliejumi, iš visų pusių įtrinti garstyčiomis. Reikėtų mažiausiai pusė paros palaikyti šaldytuve. Prieš pradėdami kepti, reikia pasiruošti bulves: apie 7 minutes apvirti bulves pasūdytame vandenyje. Mėsą dėti į 200 C laipsnių orkaitę ir kepti apie pusvalandį. Tuomet šalia mėsos dėti pavirtas bulves ir slyvas. Kepti dar pusvalandį. Skanaus :)

Susiję straipsniai

Džiovintos obuolių juostelės (obuolių oda)

Siūlome namuose pasigaminti saldainius ar guminukus primenančios vaisių odos iš obuolių.

Braškiniai grietinėlės ledai

Siūlome namuose pasigaminti braškinius grietinėlės ledus, kuriems reikės tik braškių, grietinėlės, pieno ir cukraus.

Kaip pasigaminti naminius ledus be ledų gaminimo aparato?

Dalinamės paprastu metodu, kaip sušaldyti puikiausius ledus be ledų gaminimo aparato. Jums tereikės kepimo formos ir plakimo šluotelės.