Lavašo pyragas su sūriu ir žalumynais

Ingredientai: Lavašas - 1 vienetas, Sūris - 150 gramai, Kiaušinis - 1 vienetas, Žalumynai (krapai, petražolės) - 1 pundelis, Kefyras - 0.5 stiklinės, Aliejus - 1 vienetas.

Nedidelę (apie 20x20 cm) skardelę ištepkite aliejumi. Lavašo lakštą šiek tiek patepkite kefyru ir įklokite į formą taip, kad kraštai nusvirtų. Kiaušinį išplakite kefyre (dar truputį kefyro pasilikite pyrago viršui patepti) ir sumaišykite su tarkuotu sūriu ir smulkintais žalumynais. Įdarą sudėkite ant lavašo ir gražiai apdenkite nusvirusiais kraštais. Viršų patepkite pasiliktu kefyru. Kepkite iki 200C įkaitintoje orkaitėje iki kol lavašas apskrus. Įdarui naudojamą sūrį galite sumaišykite su varške arba virtais ir smulkiai pjaustytais kiaušiniais.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.