Lydyto šokolado pyragėliai

Ingredientai: Školadas - 50 gramai, Sviestas - 100 gramai, Cukraus pudra - 1 valgomasis šaukštas, Kiaušiniai - 2 vienetai, Kiaušinio tryniai - 2 vienetai, Miltai - 6 valgomieji šaukštai, Grietinėlė - 100 gramai.

Indelyje ištirpinkite sviestą ir šokoladą, o tuomet įberkite cukraus pudros. Kiaušinius (baltymas ir trynys) išplakite su kiaušinio tryniais ir sumaišykite su ištirpusiu šokoladu bei sviestu. Suberkite miltus. Padalykite skystą tešlą į paruoštus kepimui puodelius. Įkaitinkite orkaitę iki 220°C. ir kepkite orkaitėje 15min. Išėmę iš orkaitės leiskite 1 minutę pastovėti. Rūpestingai peiliu apipjaukite aplink pyragėlius ir išimkite į desertinę lėkštutę. Patiekite nedelsiant, papuošimui naudokite plaktą grietinėlę.

Susiję straipsniai

Džiovintos obuolių juostelės (obuolių oda)

Siūlome namuose pasigaminti saldainius ar guminukus primenančios vaisių odos iš obuolių.

Braškiniai grietinėlės ledai

Siūlome namuose pasigaminti braškinius grietinėlės ledus, kuriems reikės tik braškių, grietinėlės, pieno ir cukraus.

Kaip pasigaminti naminius ledus be ledų gaminimo aparato?

Dalinamės paprastu metodu, kaip sušaldyti puikiausius ledus be ledų gaminimo aparato. Jums tereikės kepimo formos ir plakimo šluotelės.