Makaronai su kreminiu špinatų padažu

Ingredientai: Makaronai (nevirti) - 500 gramų, Špinatai - 500 gramų, Svogūnas - 1 vienetas, Česnakas - 2 skiltelės, Kreminis sūris (pvz., rikota) - 100 gramų, Fetos sūris - 50 gramų, Citrinos sultys - 2 valgomieji šaukštai, Petražolės - 2 valgomieji šaukš.

Makaronus išvirkite pasūdytame vandenyje. Nepervirkite. Pasilikite apie 60 ml vandens. Keptuvėje įkaitinkite aliejų, apkepinkite kubeliais supjaustytą svogūną iki kol suminkštės, 5-8 min., pridėkite smulkiai sukapotą česnaką ir kepinkite dar 1-2 min. Sudėkite špinatus ir maišant kepinkite iki kol jie sukris, susitrauks, apie 2 min. Pagardinkite druska, pipirais, dar porą minučių pakepinkite. Apkeptus špinatus, o taip pat petražoles, fetos ir kreminį sūrius, citrinos sultis sutrinkite maisto smulkintuvu. Įpilkite nuo makaronų virimo likusį karštą vandenį ir perplakite. Pagal skonį įdėkite daugiau druskos, pipirų. Galima įdėti čili pipirų. Perkoštus, karštus makaronus nedelsiant sumaišykite su špinatų padažu ir tiekite. Patiekite su tarkuotu kietuoju sūriu ar sutrupintu fetos sūriu. Labai skanus, ryškus patiekalas.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.