Marinuotos cukinijos žiemai

Ingredientai: Cukinija - 3 kilogramai, Vanduo - 9 stiklinės, Druska - 100 gramai, Cukrus - 100 gramai, Actas - 100 mililitrai, Juodieji pipirai - 1 saujelė, Lauro lapai - 1 vienetas, Petražolės - 1 pundelis.

Cukinijas supjaustykite ir sudėkite į iškaitintus stiklainius. Likusius komponentus sumaišykite, pavirinkite 5 minutes ir užpilkite ant viršaus. Kaitinkite apie pusvalandį ir uždenkite dangteliais. Marinato užtenka maždaug 5 litrams.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.