Migdolų aliejus grožiui ir sveikatai

Migdolų aliejus išgaunamas spaudžiant dviejų rūšių migdolų sėklas – saldžiąsias ir karčiąsias. Tai tikras atradimas toms, kurios siekia išsaugoti savo jaunystę ir grožį!

Migdolų aliejaus sudėtis

Migdolų aliejaus sudėtyje yra vitamino E, kuris yra natūralus antioksidantas, stabdantis odos senėjimą bei šalinantis uždegiminius procesus. Taip pat vitamino F, kuris normalizuoja riebalinių liaukų veiklą ir neleidžia plėstis poroms, skatina plaukų augimą, suteikia jiems elastingumą ir blizgesį.

Odai migdolų aliejus suteikia sveiką, gražią spalvą, veikia priešuždegimiškai, maitinančiai, drėkinančiai, raminančiai ir minkštinančiai.

Migdolų aliejuje gausu natūralių vitaminų bei riebiųjų sočiųjų rūgščių: Oleic - 64.8%, Palmitic - 6.3%, Linoleic - 26.3%, Linolenic - 0.3%, Stearic - 1.4%, gausu proteinų bei mineralų. Todėl migdolų aliejus puikiai įsiskverbia į odą, drėkina ir maitina ją.

Migdolų aliejaus naudojimas

Migdolų aliejus yra plačiai naudojamas kūno masažams. Aliejus lengvai absorbuojamas ir tarnauja kaip puikus minkštiklis, natūralus drėkiklis, neleidžiantis odai prarasti drėgmės bei padedantis išsausėjusiai odai atkurti drėgmę. Aliejus  tinka visokiam amžiui ir visiems odos tipams, bet ypač rekomenduojamas esant sausai, jautriai, suerzintai odai, egzemoms.

Jį galima naudoti ir kaip akių tušo nuėmėją. Aliejus ne tik puikiai nuvalys akis, bet ir pamaitins, sustiprins blakstienas.

Tam, kad oda būtų pamaitinta, reikia keletą aliejaus lašiukų užlašinti ant pirštų galų ir labai atsargiai įtrinti aliejuką į odą.  Veido odos ir makiažo valymui pakanka porą aliejaus lašelių užlašinti ant sudrėkinto vatos skrituliuko ir juo švelniai nuvalyti veidą.

Migdolų aliejų galima naudoti vietoje muilo. Tam reikia prieš prausimąsi 10-čiai minučių ant veido uždėti paruoštą masę iš 1 arbat. šaukštelio vandens, 1 kiaušinio trynio ir 10-15 migdolų aliejaus lašų.

Migdolų aliejus neturi jokio šalutinio poveikio ir tinka net labai jautriai, linkusiai į alergiją, odai. Aliejus pasižymi, minkštinančiu, jauninančiu ir maitinančiu poveikiu. Jis gali išlyginti smulkiąsias raukšleles ir pagražinti veido spalvą.  

Migdolų aliejus tinka ir jautriai paakių odai. Jį tepti galima gryną (kasdien užtepti aplink akis) arba įlašinti jo į kremuką, skirtą paakių odai. Migdolų aliejų drąsiai galima rekomenduoti ir kaklo odos priežiūrai.  

Masažas su migdolų aliejumi

Migdolų aliejus puikiai tinka masažams. Nedidelį kiekį aliejaus užtepti ant odos ir lengvais masažuojančiais judesiais trinti iki visiško aliejaus įsigėrimo į odą.


Aliejaus naudojimas masažui – tinka ne tik  profilaktiškai bet yra puiki ir anticeliulitinė priemonė. Prasiskverbdamas į gilius odos sluoksnius, jis suaktyvina kraujotaką ir limfos cirkuliaciją, ko pasekoje iš odos pasišalina šlakai ir skysčių perteklius, oda tampa stangresnė ir lygesnė.  
 
Migdolų aliejus plaukų grožiui

Norint plaukams suteikti sveikumo ir purumo, reikia prieš valandą iki galvos plovimo į plaukų šaknis įtrinti migdolų aliejaus. Riebius plaukus aliejumi įtrinti reikėtų nuo šaknų iki pat galiukų, o siekiant dar geresnio efekto galima pridėti ir kelis lašelius eterinio kedrų ar kiparisų aliejaus. Sausiems plaukams tokią procedūrą galima atlikti po galvos plovimo, bet ant drėgnų plaukų. Siekiant geresnio efekto, galimą naudoti  migdolų, mandarinų, apelsinų, sandalmedžio ar ylang-ylang aliejaus mišinį.

Migdolų aliejus blakstienoms

Kaip jau minėjome, migdolų aliejus labai naudingas blakstienoms. Norint sustiprinti blakstienas ir paskatinti naujų augimą, blakstienas reikėtų 2 kartus per savaitę šepetėlio pagalba sutepti migdolų aliejumi. 

Kaip matome, migdolų aliejaus naudojimo paskirtis labai plati. Naudodama jį, tapsi dar gražesnė ir jaunesnė! 

Susiję straipsniai

Dizaineriai pataria: turėdami šiuos daiktus savo spintoje, visada atrodysite stilingai

Tam, kad atrodytume jaunatviškai, unikaliai ir stilingai, nebūtina turėti pilnos drabužinės daiktų. Užtenka kelių, bazinių.

PATARIMAS: augindami mažylį verčiau atsilikime nuo mados

Nuo pat vaiko gimimo iš visų pusių jaučiamas spaudimas turėti naujausius prietaisus, gražiausią lovytę, geriausią vežimėlį ir tobulą nešynę.

Atrodote vyresnė? Galbūt darote šias stiliaus klaidas?

Norite atrodyti jaunatviškai ir stilingai bei versti aplinkinius spėlioti, koks iš tikrųjų jūsų amžius? Visa tai – labiau nei įmanoma!