Morkų ir avižinių dribsnių sausainiai

Ingredientai: Morkos - 150 gramų, Avižiniai dribsniai - 100 gramų, Graikinių riešutų - 30 gramų, Kiaušinio baltymai - 2 vienetai, Cukrus - 2 valgomieji šaukštai, Sviestas - 40 gramų, Miltai - 50 gramų, Apelsinų esencija - 4 lašai, Citrinos sultys - 1 valg.

Keptuvėje pakepinkite riešutus, palaukite, kol atvės, patrinkite tarp pirštų, kad nusiimtų kartoka odelė. Susmulkinkite maisto smulkintuvu arba kuo smulkiau sukapokite peiliu. Keptuvėje iki auksinės spalvos paskrudinkite avižinius dribsnius. Atvėsinkite. Sutrinkite maisto smulkintuvu arba sumalkite kavamale, nereikia malti iki smulkių miltų, turi likti nedideli gabaliukai. Maltus avižinius dribsnius sumaišykite su miltais, kepimo milteliais. Morkas nuskuskite, smulkiai sutarkuokite. Sumaišykite su avižinių dribsnių ir miltų mišiniu, smulkintais riešutais, supilkite citrinų sultis, apelsinų esenciją (galima pakeisti trupučiu nutarkuotos apelsino žievelės). Įmaišykite sviestą. Kiaušinių baltymus su žiupsneliu druskos išplakite iki standumo. Plakimo pabaigoje, palaipsniui suberkite cukrų. Plaktus baltymus įmaišykite į tešlą. Iš gautos tešlos suformuokite plokščius, maždaug 1 cm plonumo sausainius. Juos sudėkite ant kepimo popieriumi išklotos skardos. Kepkite iki 180°С įkaitintoje orkaitėje apie 15-20 min. Sausainius atvėsinkite ir glazūruokite glazūra, paruošta cukraus pudrą labai gerai išmaišius su citrinų sultimis. Maloniai traškantys, labai kvapnūs, saikingai saldūs sausainiai.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.