Neįprasta žemės riešutų skonio sriuba

Ingredientai: Česnakai - 4 skiltelės, Svogūnai - 2 vienetai, Alyvuogių aliejus - 2 arbatiniai šaukšteliai, Daržovės - 2 litrai, Pomidorų pasta - 700 gramai, Žemės riešutų kremas - 170 gramai, Rudieji ryžiai - 85 gramai.

Susmulkinkite svogūnus, raudonuosius pipirus ir česnaką. Daržoves rinkitės pagal skonį. Į puodą įpilkite alyvuogių aliejaus, nuolat maišydami pakepinkite jame svogūnus ir pipirus. Įpilkite padažo, suberkite daržoves, juoduosius pipirus ir čili miltelius. Nustaykite mažiausią temperatūrą, palikite puodą neuždengtą, virkite pusvalandį. Suberkite ryžius ir pavirkite dar 15 minučių. Įmaišykite riešutų kremo ir patiekite.

Susiję straipsniai

Džiovintos obuolių juostelės (obuolių oda)

Siūlome namuose pasigaminti saldainius ar guminukus primenančios vaisių odos iš obuolių.

Braškiniai grietinėlės ledai

Siūlome namuose pasigaminti braškinius grietinėlės ledus, kuriems reikės tik braškių, grietinėlės, pieno ir cukraus.

Kaip pasigaminti naminius ledus be ledų gaminimo aparato?

Dalinamės paprastu metodu, kaip sušaldyti puikiausius ledus be ledų gaminimo aparato. Jums tereikės kepimo formos ir plakimo šluotelės.