Nesudėtingas ir pigus tortas

Ingredientai: Biskvitiniai torto pagrindai - 3 vienetai, Pienas - 250 mililitrai, Sviestas - 180 gramai, Cukrus - 100 gramai, Kokoso drožlės - 100 gramai, Miltai - 2 valgomieji šaukštai, Juodasis šokoladas - 100 gramai.

Padalinkite pieną į dvi dalis: vieną išmaišykite su miltais taip, kad nebūtų gumulėlių, kitą užvirinkite, ir tada po truputį supilkite paruoštą mišinį. Virkite pamaišydami ant silpnos ugnies, kol pradės tirštėti. Atvėsinkite. Išsukite 100 g sviesto ir cukrų, supilkite pieną ir plakite iki purios masės. Suberkite kokoso drožlės ir išmaišykite. Pertepkite biskvito lakštus, sudėkite ir palaikykite šaldytuve 2-3 valandas. Ištirpinkie karšto vandens vonelėje likusį sviestą ir šokoladą, išmaišykite iki vienalytės masės ir papuošę tortą padėkite į šaldytuvą dar dviems valandoms.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.